Bomber Ready VR

Bomber Ready VR, bir arenada yapay zeka veya diğer oyunculara karşı bomba atarak savaştığımız, son kalanın galip geldiği bir aksiyon oyunudur. Oyunumuzun ilk olarak PC versiyonu çıkacak olup VR versiyonu ikinci aşamada piyasaya sürülecek.

Hikaye

Üniversiteden arkadaşımız olan Prof. X’ten bir mail gelir. Prof. gizemini çözmek için yıllardır uğraştığı boyutlararası geçidi sonunda açmayı başardığını ancak bu geçidin çok tehlikeli dünyalara bir kapı olduğunu farkettiğini söylemektedir. Bu maili okuduğumuza göre son girişten sonra geri dönemediği anlamına gelmekte ve bizden yardım istemektedir. Bu tehlikeli göreve çıkmaya cesaret edebilecek misin?

Düşme Lütfen

Çiftçi amcam, tarlalardan sebze ve meyveleri toplayıp çiftliğine götürmek istiyor. Ancak taşıma sırasında sebze ve meyvelerin hasar görmemesi lazım. Bunun için senin yardımına ihtiyacı var.
Doğru taktik ve hız ile bunu başarabilir misin?

“Düşme Lütfen” basit, eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Oyunun amacı, hedef kutunuzu yere düşürmeden tüm kutuları patlatmaktır. Oyunumuz, her yaş için uygundur ve ücretsizdir.

“Düşme Lütfen” oyunu ile eğlenmeye hazır mısınız?

Hazine Avı VR

HTC Vive ile oynanabilen ilk VR oyunumuzun oynanış videosu. Oyunumuz etkinlik ajanslarının kullanımına yönelik tasarlandı. İsteklere göre model ve içerikler özelleştirilebilir.

Ücretsiz indirip oynayabilirsiniz
(HTC Vive ile oynanabilir)

Night At The Garden VR

Night At The Garden, gece vakti, 3 cmlik boyumuzla, böceklerle dolu bir dünyada hayatta kalma mücadelesi verdiğimiz bir VR aksiyon oyunudur. Düşünmeden üzerine basıp geçtiğiniz bir dünyada bir gece geçirmek zorunda kalsanız ne yapardınız?

Çılgın Kasaba